,,Czytanie na trawie”

       W ramach Ogólnopolskiej Akcji Cała Polska Czyta Dzieciom wraz z nauczycielami i pielęgniarką szkolną zaprosiłam wszystkie maluchy na  przygodę z książką na łonie natury. W trakcie spotkania dzieci zostały zapoznane z treścią bajek , wierszy i opowiadań tematycznie związanych ze zwierzętami . Maluchy z chęcią przysłuchiwały się czytanym przez zaproszonych gości utworom, odgadywały zadawane przez nich zagadki oraz uczestniczyły w konkurencjach sportowych. Spotkanie to miało na celu promowanie czytania, integrację międzyklasową oraz propagowanie spędzania wolnego czasu z książką. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze, dzieci bardzo aktywnie w nim uczestniczyły, za co otrzymały słodkie upominki i nagrody książkowe.

Wszystkim, dzięki którym podczas spotkania zagościł uśmiech na twarzach dzieci, bardzo serdecznie dziękuję

                                                                                               Dorota Weiwer

Dodatkowe informacje