vi rodzinny bieg po zdrowie

1 czerwca 2018 r. na stadionie w potęgowie, z okazji dnia dziecka, po raz szósty odbył się bieg rodzinny. w sumie wystartowało prawie 180 osób w 10 kategoriach. kolejno starty rozpoczęli na dystansie 200 m – przedszkolaki , potem na 300 m pobiegli zerówiaki. następnie 1 okrążenie stadionu ( 400 m ) pokonali pierwszo , drugo, trzecio i czwartoklasiści. dalej startowali na dystansie 800 m ( 2 okrążenia stadionu ) piąto, szóstoklasiści, gimnazjaliści i dorośli. każdy na mecie dostał złoty medal pamiątkowy i sok owocowy. dodatkowo nagrodziliśmy medalami, dyplomem i czekoladą za 1,2, 3 miejsce najlepszych chłopców i dziewczęta w każdej kategorii. wśród wszystkich startujących wylosowane zostały nagrody sportowe.

gościliśmy dzieci ze sp w skórowie, łupawy, kobylnicy, a nawet warszawy:)

Po raz kolejny pokazaliście swoją obecnością na starcie, że bieganie może być fajne. Nie wystraszył was upał i skwar.

Wszystkim startującym gratuluję!Dziękuję za obecność i pomoc!

Bieg zorganizowany został z funduszy uks „orion”, uks „feniks” i gok w potęgowie.

                                                               Tamara kaśnicka

Dodatkowe informacje