ROZGRYWKI W SZACHY I WARCABY

                                                                                                                                                                                                        Na przełomie kwietnia i maja 2018 r. w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Grze w Warcaby i Szachy.

Do rozgrywek przystąpili wyłonieni w drodze eliminacji mistrzowie klas:                                                                                                                   Warcaby IV-VI SP                         Szachy VII SP i II-III Gimnazjum

    W kwietniu br. odbyło się losowanie. Obie kategorie zostały podzielone na dwie grupy. W każdej grupie wylosowano po trzech zawodników. W pierwszym etapie rozgrywek w grupach grano systemem każdy z każdym. Po podliczeniu punktów po meczach grupowych wyłoniono pary, które rozegrały mecze o poszczególne lokaty:

I-II mistrzowie grup

III-IV wicemistrzowie grup

V-VI uczniowie, którzy zajęli 3 miejsca w grupach

9 maja br. odbyły się pojedynki o poszczególne miejsca. Po emocjonujących meczach klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

Warcaby:                                                         Szachy:

I m-ce Müller Jan                                             I m-ce Machola Mateusz

II m-ce Szewczyk Hubert                                 II m-ce Hinca Hubert

III m-ce Głowacki Bartosz                               III m-ce Kobiela Michał

IV m-ce Biblis Jakub                                       IV m-ce Szwarc Kacper

V m-ce Cygan Piotr                                         V m-ce Sitkowska Marta

VI m-ce Kochański Szymon                              V m-ce Capar Norbert

                                                     Organizator:

                                                        Nowak Artur

Dodatkowe informacje