W dniu 28 maja 2018r. uczniowie klas piątych i szóstych brali udział w szkolnym konkursie na mistrza „Memory Game”. To gra pamięciowa rozwijająca pamięć wzrokową i ułatwiająca zapamiętywanie angielskich słówek z różnych dziedzin. W rozgrywce wzięło udział 9 osób. Konkurs został zorganizowany przez p. Marka Błaszczyka i p. Karolinę Materek. Po zaciętej walce wyłoniona została trójka finalistów. Niekwestionowanym liderem był Fabian NASTAŁY z Vb, który ostatecznie zajął I miejsce. Drugie miejsce przypadło Hubertowi Szewczykowi z VIa, a na III miejscu uplasował się Maciej JANOWSKI z Va. Finał konkursu zaszczycił swoją obecnością Pan dyrektor Leszek Domaszk, który wręczył dyplomy wszystkim uczestnikom zabawy. Wszyscy otrzymali drobne upominki, a najlepsi oczywiście grę „Memory Game”. Mamy gorącą nadzieję, że konkurs ten przyczyni się do popularyzacji gry w naszej szkole.

M. Błaszczyk

Dodatkowe informacje