FESTYN RODZINNY :)

         Śmiech, rozradowanie, wesołość, podekscytowanie, zachwyt, wariactwo, przygoda, wrzawa, jazgot, to tylko cześć tego co mogliśmy doświadczyć podczas niezwykłego Festynu Rodzinnego zorganizowanego w naszej szkole w sobotę 26 maja przez Samorząd Uczniowski przy współpracy ze wszystkimi pracownikami szkoły, uczniami i rodzicami.

       Tegoroczna impreza obfitowała w liczne atrakcje: dmuchany zamek, trampolina, malowanie twarzy, bańki mydlane, przejażdżka motorem, mini strzelnica, pchli targ, sprzedaż przetworów domowych i upominków dla mam, robienie warkoczyków i wiele innych wspaniałości, których nie sposób wymienić.

       Na miejscu dostępne były również stoiska z małą gastronomią, watą cukrową, kiełbaskami z grilla, lodami, kawą, herbatą, koktajlem, popcornem, sałatkami owocowymi, goframi,…..

         Festyn uatrakcyjniały występy uzdolnionych uczniów oraz zespoły: Mleczaki i Dzwoneczki.

    Niewątpliwą atrakcją była loteria fantowa, w której można było wygrać atrakcyjne nagrody: rolki, wejściówki do teatru, muzeum, Aquaparku w Redzikowie, kręgielni w Słupsku, Seaparku w Sarbsku, obiady, torebki, vouchery do salonu fryzjerskiego, ….Nagrodą główną był czerwony, wygodny fotel, w sam raz na odpoczynek po tak atrakcyjnym i pełnym wrażeń Festynie Rodzinnym usmiech

                                                                                   W. Placha

Dodatkowe informacje