INAUGURACJA XII EDYCJI MIĘDZYSZKOLNEJ LIGI TENISA STOŁOWEGO

        Podobnie jak w poprzednich latach również w bieżącym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły uczestniczą w rozgrywkach Międzyszkolnej Ligi Tenisa Stołowego. Pierwszy turniej tego cyklu zawodów odbył się w dniu 07.12.2017 roku w SP Łupawa. SP im. Marii Konopnickiej w Potęgowie reprezentowało 17 uczniów. Wszyscy uczniowie zdobyli punkty rankingowe, które zadecydują o ich indywidualnych miejscach klasyfikacji końcowej po rozegraniu ostatniego – czwartego turnieju. Startujących uczniów podzielono na osiem kategorii w zależności od wieku i płci. Bardzo wielu naszych uczniów  w pierwszym turnieju MLTS uplasowało się na czołowych miejscach:

I miejsce Lipka Julia; kat. dziewczęta r.ur.2008 i młodsze

II miejsce Boetcher Patrycja; kat. dziewczęta r.ur.2008 i młodsze

II miejsce Sakowicz Krzysztof; kat. chłopcy r.ur. 2008 i młodsi

III miejsce Suder Kacper; kat. chłopcy r.ur. 2008 i młodsi

I miejsce Lipka Julia; kat.dziewczęta r.ur.2007 i młodsze

IV miejsce Boetcher Patrycja; kat. dziewczęta r.ur.2007 i młodsze

I miejsce Muller Jan ; kat. chłopcy r.ur. 2007 i młodsi

II miejsce Okrój Igor; kat. chłopcy r.ur.2007 i młodsi

I miejsce Klawikowski Iwo; kat. chłopcy r.ur. 2006-2005

II miejsce Dwulit Karol; kat. chłopcy r.ur.2006-2005

IV miejsce Szklarz Nikola; kat. dziewczęta r.ur. 2004-2002

Do zakończenia MLTS pozostały do rozegrania trzy turnieje.

Życzymy powodzenia!

Nowak Artur

 

Dodatkowe informacje