UWAGA uczniowie klas III gimnazjum!

CEMS Chance: szansa na łatwiejszy start w dorosłe życie

   Uczniowie trzeciej klasy gimnazjum zastanawiają się, w jakim kierunku chcą iść,

jak najlepiej wykorzystać pojawiające się przed nimi szanse?

CEMS Club Warszawa już po raz trzynasty organizuje projekt skierowany do ambitnych i uzdolnionych uczniów klas III gimnazjum, mający na celu pomoc w tworzeniu ścieżki kariery oraz doskonalenie umiejętności. Dwa razy w roku zapraszają młodych ludzi z całej Polski na 4-dniową konferencję do Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Cykl warsztatów, szkoleń i paneli dyskusyjnych przybliża uczestnikom metody osobistego doskonalenia się, poznawania samego siebie, czy planowania własnej przyszłości. Podczas każdej z edycji nie brakuje też wielu dodatkowych atrakcji, m. in. ciekawe spotkania z ludźmi sukcesu czy zwiedzanie stolicy.

W IX edycji wzięły udział uczennice naszej szkoły:

Monika Treder i Angelika Formela,

wrażenia dziewczyn na stronie   http://zspotegowo.pl/index.php?start=430

Zgłaszać można się do 14 listopada 2017 r., wypełniając formularz:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfK2jB8Bna5flS6CX0JtHic_0gHOmCm78tXWlw_rdjoU_qFfQ/viewform

 

Informacji o projekcie udziela p. Barbara Kochańska

Dodatkowe informacje